Yangın Tüpü Fiyatları Burada

heading

Hayatımızda istemediğimiz durumlar ile zaman zaman karşılaşabiliyoruz. Son zamanlarda en sık karşılaştığımız doğal afetlerden biri olan yangın esnasında hayatınızı kurtaracak önlemlere ihtiyacınız bulunmaktadır. Yangını büyümeden kontrol edebilmeniz için tasarladığımız yangın tüpü ürünlerimizden memnun kalacaksınız. Yangına aniden müdahale etmenizi kolaylaştıran yangın tüplerimiz ile can ve mal kaybını en aza indirebileceksiniz.

Yangına İlk Müdahaleyi Yapmanıza Yardımcı Oluyoruz

Her konuda müşterilerine yardımcı olan firmamız, yangına karşı güvenlik önlemleri konusunda profesyonelleşmiştir. Yangın tüplerinin temel görevleri, yangının etrafa sıçramasını ve yayılmasını önlemektir. Yaşadığınız binanın içerisinde bulunan materyallere ve yapısına göre hangi tür yangın tüpü kullanılacağı personellerimiz tarafından belirlenmektedir. Yaşam alanlarınızda güvenliği sağlamanın en önemli yolu olan yangın tüplerinin içeriğini en iyi şekilde tasarlıyoruz.

Yangının hava ile irtibatını kesen yangın tüpleri, yangının yayılmasını engeller. Bu kadar önemli bir görev üstlenen yangın tüplerinin düzenli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu konuda da firmamız tarafından sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yasalara ve standartlara uygun olarak hazırladığımız yangın tüplerine çok uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Yangın Söndürme Tüplerini, en uygun fiyat ve kampanyalı avantajlarıyla karabogaticaret.com'dan satın alabilirsiniz.

KARABOĞA MÜHENDİSLİK LTD

SATIŞ       Veli KARABOĞA

TLF            0216 641 50 84

Gsm           0532 711 74 23

Gsm           0532 703 75 09

FAX            0216 641 50 84

E-mail       info@karabogalar.com

E-mail       info@karabogamuhendislik.com

Adres        Hamidiye Mah. Güler. No: B4 Çekmeköy/İSTANBUL

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ İÇİN TALEPTE BULUNABİLİRSİNİZ.