Kartal Yangın Merdiveni Firmaları

heading

Kartal Yangın Merdiveni Firmaları, Firma olarak yangın merdiveni çözümleri sunan kapsamlı bir hizmet veriyoruz. Binalarınızda olası kötü durumlardan uzaklaşarak merdiven çıkışlarını sağlamaktayız.

Yangın Merdiveni Başvuru

Başvuru yapacağınız yangın merdiveni için bina veya site olarak karar vermelisiniz. Bu karara göre merdiven projesi –projeleri hazırlanır. Ardından bir fiyat teklifi ortaya çıkarılarak uzlaşılması halinde işlemlere devam edilir.

Proje hazırlıkları için önce keşif işlemler yapılmaktadır. Hangi alanda ne kadar büyüklükte bir merdiven istiyorsanız bunu teknik ekibimizden destek alarak çözebilirsiniz. Malzeme kararı tasarım ve bazı seçim gerektiren ürünler nedeniyle karar vererek hızlıca sonuca ulaşabilirsiniz.

Acil durumlar yangın merdiveni kartal firması olarak çözmeyi amaçladığımız sorunlardır. Yangından en kısa sürede nasıl kaçış yapılacağı hesaplanarak bir sonuç hedeflenir. İyi bir yangın merdiveni oluşturulması için bina yıkılana kadar kullanılacak düzeyde yapı hedeflenmektedir.

Yangın Merdiveni Kapısı

Binalarda yangın merdiveni yangından kaçış sistemleriyle alakalı yönetmelik merdiven kapısı, merdiven basamakları, yangın merdivenlerindeki mesafeleri vs. belirlemektedir. Yönetmelik kapsamındaki bilgilere göre binalar oluşturuluyor.

Kot bölümü de olan binalar, genellikle alt kısımları yokmuş gibi varlıklarını sürdürüyor. Yangın olduğunda çıkışa ulaşacak alanların bu açıdan da hesaplanması gerekir. Zemin altında kalan bölümlerden kaçan kişilerin kapıya ulaşacağı mesafe ayarı da iyi yapılmalıdır.

Duman hazneleri tavanda tasarlanan dumanı toplayan alan olsa da bütünüyle bir kurtuluş ifade etmez. Bu nedenle yangın merdiveni firmaları kartal firmamıza başvuru yapabilirsiniz.