Bursa Yangın Merdiveni

heading

Bursa Yangın Merdiveni, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren yangın merdiveni üreten firmamız Bursa’da da yangın merdiveni üretimi yapmaktadır.

Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Bursa’da yangın merdiveni yönetmeliğinde geçen yükseklikte yapılan binaların yangın merdiveni bulundurması yasal bir zorunluluktur. Firmamız binanızın yüksekliğine uygun yükseklikte yangın merdiveni üretimi yapmakta olup montajını da yapmaktadır. Yangın merdivenleri yönetmeliğinde bulunan yangın merdiveni tipleri ve basamak ölçülerine uygun olan yangın merdivenleri, sıcaklığa da dayanıklı olan maddelerden üretilmiştir.

Bursa’da nüfusun hızla artmasıyla beraber bina sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Gelişen teknolojiyle beraber yüksek bina sayıları hızla artmaktadır. Bu yüksek binaların yangın merdiveni kullanması da zorunludur. Firmamız, en kaliteli malzemelerden, en iyi işçilikle yangın merdiveni üretimi yapmaktadır. Firmamızın tek amacı oluşan bina kazalarında, binada bulunan kişilerin güvenli bir şekilde çıkmasını sağlamak için en iyi ve en sağlam yangın merdiveni üretimi yapmaktır. Bizim için en önemli şey halkımızın sağlığıdır. Bunun için de sıcaklığa dayanıklı malzemelerden, uzun ömürlü ve sağlam yangın merdiveni üretimi yapmaktayız.

Bursa Çelik Yangın Merdiveni

Yangın merdivenleri sıcaklığa dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır. Bu malzemelerden biri de çelik yangın merdivenidir. Çelikten üretilen yangın merdivenleri sağlam ve uzun ömürlü olmaktadır. Fiyat açısından da uygun olan çelik yangın merdivenleri sağladığı avantajlardan dolayı en çok tercih edilen yangın merdiveni çeşididir. Çelikten üretilen yangın merdivenlerinin güvenli olabilmesi için basamaklar arasındaki yüksekliğinin uygun olmasıdır. Çünkü panik halinde insanların neler yaşayabileceği belli olmayabilir. Bu yüzden güvenli olması için basamaklar arası yüksekliğinin orantılı olması gerekir. Firmamız tarafından üretilen çelik yangın merdivenleri oldukça güvenli ve sağlam yangın merdivenleridir. Bursa’da yaşıyorsanız ve sağlam, sıcaklığa dayanıklı ve uzun ömürlü yangın merdiveni yaptırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek en kaliteli çelik yangın merdiveni yaptırabilirsiniz.